втрати

Український поет Юрій Тітов помер від коронавірусу

23.10.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Пішов із життя український поет Юрій Тітов. Про це повідомляє Секретаріат Національної спілки письменників України.

Юрій Тітов народився 12 вересня 1980 року у Києві. Закінчив Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за фахом журналістика, видавнича справа та редагування.

 

В результаті пологової травми, Юрій Тітов з дитинства був прикутий до візка і не міг ні рухатись, ні розмовляти. Свої твори він друкував носом.

 

Автор збірок поезій: «Вічний шлях», «Обличчям до небес», «Під вічним горінням свічі», «Моя душа не може не співати», «У святім ореолі», «Зачароване диво», «Я за Вас помолюся…», книжок для дітей: «Наш край», «Бігла стежечка до лісу», пісенних альбомів: «Зву тебе я золотою долею», «По дорозі добра».

 

Кавалер ордена Преподобного Іллі Муромця. Лауреат премій Кабінету міністрів України. Лауреат літературно-мистецької премії імені Дмитра Луценка «Осіннє золото», лауреат міжнародних і Всеукраїнських конкурсів та радіофестивалів: «Осіннє рандеву», «Прем’єра пісні», «Рідна мати моя», лауреат православного фестивалю «Благодатне небо».

 

Юрій Тітов помер 21-го жовтня у віці 40-ка років. Причиною смерті лікарі назвали Covid-19.

 

Раніше повідомлялося, що професор, мовознавець та перекладач Олександр Пономарів пішов із життя 14 жовтня, у віці 84 років.