бойкот білорусі

Український уряд розірвав угоди в галузі освіти та науки з білоруссю й росією

10.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про припинення дії міжнародних договорів у галузі освіти та науки з республікою білорусь. Про це повідомляє Урядовий портал.

 

Зокрема Кабмін денонсував міжурядові угоди про взаємне визнання й еквівалентність документів про освіту та вчені звання, співпрацю в галузі атестації наукових і науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, а також договір між Урядом України та Урядом республіки білорусь про співпрацю в галузі науки та технологій.

 

«Угоди були укладені понад 20 років тому, проте у зв’язку з підтримкою Республікою Білорусь безпрецедентної, відкритої, широкомасштабної збройної війни рф проти України, продовження дії цих документів не є можливим», — наголосили на сайті Міністерства освіти і науки України.

 

Як відомо, Міністерство освіти та науки України запустило телеграм-бот Info Science Bot для оперативного інформування науковців, інноваторів та стартапів про новини, можливості та програми фінансової підтримки.

 

Крім того, Міносвіти спільно з Мінцифри та Українським інститутом розвитку освіти також запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн». Також в Україні запустили онлайновий дитячий садок.

 

Чільне фото: Укрінформ