суд

В Одесі медійник попросив суддів зобов’язати бізнесмена, що на нього напав, читати книжки

07.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Оператор Євген Войтенко звернувся до суду із клопотанням засудити Валерія Чорного до ув’язнення, але з іспитовим терміном, зокрема серед вимог — звинувачений має читати книжки. Про це повідомляють ЗМІ. 

Позивач запропонував зобов’язати бізнесмена прочитати «Пригоди Тома Сойєра» Марка Твена та оповідання Артура Конана Дойля, а також статті закону «Про інформацію» та Кримінального кодексу щодо перешкоджання журналістській діяльності.  

 

Оператор вимагає стягнути з підприємця 200 тисяч як відшкодування моральної шкоди.  

 

Валерій Чорний напав на знімальну групу телеканалу «Думська.TV» під час знімання сюжету про кафе «Лев», власники якого, за інформацією телеканалу, не бажають платити за оренду. Це трапилося у жовтні 2021 року. 

 

«Перешкоджання журналістській діяльності – це не розвага або сафарі на журналістів. Лише за допомогою підозр, вироків і покарань можна захистити журналістів і зробити нашу професію безпечнішою», – так тоді прокоментував ситуацію голова НСЖУ Сергій Томіленко.

 

Нагадаємо, що приморський районний суд Одеси присудив чоловіку, який у соціальних мережах писав антиукраїнські пости, прочитати твори про історію України. Окрім того,  цей суд зобов’язав проросійського інтернет-агітатора прочитати книжки українських письменників про радянські репресії, а саме твори Івана Багряного «Тигролови», Василя Барки «Жовтий князь» та Уласа Самчука «Марія».

 

Джерело: ІзбірКом

Фото: ІзбірКом