бібліотекарі

В Україні створили фонд для допомоги постраждалим від війни бібліотекарям

01.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні створили фонд для надання фінансової допомоги бібліотекарям, які опинились у скрутному становищі через війну. Про це повідомляє Українська бібліотечна асоціація. 

Отримані кошти бібліотекарі можуть витрачати на тимчасову оренду житла, придбання ліків, одягу, їжі тощо.

 

Перевага надається бібліотекарям з тих областей, де відбуваються активні бойові дії: Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Житомирська, Одеська, Волинська, Київська область та місто Київ.

 

«Маємо зазначити, що не гарантуємо надання допомоги всім ‒ через обмеженість коштів, але кожен випадок будемо розглядати та намагатимемось допомогти самостійно або знайти інших благодійників», зазначають в Українській бібліотечній асоціації. 

 

Якщо ви потребуєте допомоги можете заповнити форму за посиланням. 

 

Проєкт допомоги створений Благодійним фондом «Бібліотечна країна» та Українською бібліотечкою асоціацією.

 

Як повідомлялося, PEN Ukraine разом з іноземними колегами відкрив спеціальний рахунок для підтримки українських культурних діячів, їхніх родин і дітей.

 

Як відомо, окупанти пошкодили чи зруйнували щонайменше 9 українських бібліотек. 

 

Нагадаємо, що в Україні закликають книгарні і бібліотеки не розповсюджувати книжки, які виготовлені в рф. Крім того, Українська бібліотечна асоціація звернулася до IFLA (Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій та установ) з прохання позбавити росію членства.