Netflix

Вес Андерсон екранізував 4 оповідання Роальда Дала

28.09.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У вересні на Netflix опублікують чотири нові короткометражні фільми від Веса Андерсона, які є екранізаціями оповідань Роальда Дала «Дивовижна історія Генрі Шугар», «Лебідь», «Щуролов» і «Отрута». Про це повідомили на сайті Netflix.

Як зазначають на сайті стримінгового сервісу, Андерсон думав адаптувати історію Генрі Шугара протягом двох десятиліть. Виникли складнощі з тим, як перенести слова Даля на кіномову.

 

«Коли  до мене нарешті прийшло натхнення, ідея була такою: “Мене так само цікавить те, як Даль розповідає історію, як і сама історія”. Якщо я зроблю це, використовуючи його слова, його описи, тоді, можливо, я знаю, як це екранізувати», — сказав Андерсон в інтерв’ю Netflix. Тож Андерсон вирішив адаптувати чотири оповідання Даля у непередбачуваний спосіб — акторський склад декламує слова Даля безпосередньо глядачам, і сцени чергуються між собою, наче в театральній виставі.

 

Короткометражні фільми публікуватимуть впродовж 27, 28, 29 і 30 вересня.

 

 

Переглянути фільми можна за посиланням.

 

Раніше повідомлялося, що Netflix придбав права на екранізацію усіх творів Роальда Дала за 370 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 14,5 млрд грн). Ці кошти переважно отримала родина Дала, проте частина пішла на створення благодійного фонду для підтримки партнерів у сферах охорони здоров’я дітей, боротьби з ненавистю та расизмом.

 

2018 року стало відомо, що Netflix створить серію анімаційних стрічок за текстами Роальда Дала, зокрема: «Чарлі й шоколадна фабрика», «Матильда», «ВДВ (Великий Дружній Велетень)» та інші.

 

Зображення: Netflix