Календар подій

Відбудеться квартирник Бориса Філоненка «Іменами коміксів: Харків двадцятих»

На квартирнику «Іменами коміксів: Харків двадцятих» арткритик та автор коміксів Борис Філоненко, який зараз є резидентом в будинку «Слово», та художник і засновник студії Aza Nizi Maza Микола Коломієць поговорять про роботу з українською літературою 1920-х в коміксах і мистецьких проєктах.

Сергій Жадан писав про подібність творчих кіл Харкова до кіл Дантового пекла: їх одразу декілька і вони не перетинаються. Юрій Шевельов підтверджує це в спогадах про харківські 1920-ті: «Як я міг піти, приміром, до Хвильового, — коли він був письменник, а я — що я таке? Це було актом майже неймовірної відваги, коли я написав листа до Курбаса <…> Я не розумів ходу історії, а якби й збагнув, я не претендував на те, щоб бути її суб’єктом, тільки об’єктом. Завузлення українського культурного життя, що знаходили широкий резонанс у колах харківської інтелігенції, як правило лишали мене стороннім свідком».

 

На квартирнику «Іменами коміксів: Харків двадцятих» поговорять про потенціал роботи з літературою на території мистецтва і коміксу та про актуальні проєкти: спільний комікс Бориса Філоненка і Данила Штангеєва, виставки й книжки Миколи Коломійця та студії Aza Nizi Maza.

 

Місце проведення квартирника повідомлять після реєстрації. Вхід вільний за умови обов’язкової реєстрації за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект