журналісти

Відома журналістка BBC отримала медаль від літературного фестивалю й присвятила перемогу Україні

06.06.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Канадська журналістка Ліз Дусет отримала медаль літературного британського фестивалю й присвятила нагороду українським журналістам. Про це повідомив фестиваль на своїй сторінці у Twitter.

Медаль Дусет присвятила «чудовим журналістам з України й Афганістану, з якими працювала». Нагороду вона отримала у галузі журналістики.

 


У галузі літератури лавреаткою стала дитяча письменниця Жаклін Вілсон, драми — актор Девід Гервуд, автор автобіографії Maybe I Don’t Belong Here.

 

Ліз Дусет — канадська журналістка, старша ведуча BBC і спеціальна кореспондентка з Нью-Брансвіку (Канада). Вона працює як на радіо BBC World Service, так і на телебаченні BBC World News, а також робить репортажі для BBC Radio 4 і BBC News у Великій Британії, зокрема для програми «Newsnight».

 

У 2022 році журналістка також висвітлювала повномасштабне вторгнення росії в Україну.

 

Hay Festival of Literature & Arts — щорічний літературний фестиваль, який проводиться в місті Hay-on-Wye у Вельсі впродовж 10 днів з травня по червень.

 

Як повідомлялося, Міжнародна федерація журналістів ухвалила резолюцію «Російська дезінформація і війна в Україні» із засудженням російської пропаганди, яку одноголосно підтримали 92 країни.

 

Читайте також про переможців Премії імені імені Георгія Ґонґадзе-2022

 

Чільне фото: НСЖУ