Літературна резиденція

Відомі імена цьогорічних учасників Харківської літературної резиденції

16.04.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Учасниками Харківської літературної резиденції у 2019 році стануть троє письменників та одна перекладачка. Про це повідомляє прес-служба Українського ПЕН-клубу.

У травні до Харкова на місяць приїде український прозаїк Любко Дереш для роботи над романом про сучасну Україну та епоху постправди.

У липні перекладачка Ярослава Стріха працюватиме у Харкові над перекладом роману «Transcription» популярної сучасної британської письменниці Кейт Аткінсон.

 

У вересні німецький письменник Міхаель Целлер, який вперше побував у Харкові 1994 року, планує написати на резиденції цикл оповідань для своєї третьої збірки короткої прози.

 

У листопаді українська письменниця Катерина Калитко працюватиме в Харкові над книгою про «маленьких людей», зокрема жінок, на тлі складних історичних подій 1917-1921 років – спроби становлення української державності.

 

Учасників резиденції обрало журі у складі 5 осіб, яке щороку призначає Виконавча рада Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу. Цьогоріч це були: Сергій Жадан, Андрій Курков, Алла Татаренко, Олег Коцарев та Оксана Луцишина.

 

Нагадаємо, що Харківська літературна резиденція – це спільний проект Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу та Харківської обласної державної адміністрації, який заснували восени 2018 року.

 

Першою резиденткою, яка отримала змогу протягом місяця жити і працювати в Харкові, стала письменниця і перекладачка Люба-Параскевія Стринадюк.

 

Читайте також: Літературна резиденція в Харкові: Хоткевич, будинок «Слово» та гуцульський театр