Вілл Сміт

Вілл Сміт випустить книжку своїх мемуарів

21.06.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Відомий голлівудський актор Вілл Сміт написав книжку мемуарів, яку видадуть цього року. Про це повідомило видавництво Penguin Books на своїй фейсбук-сторінці.

Прем’єру книжки «Вілл» («Will») запланували на 9 листопада. Зараз доступне її попереднє замовлення на спеціальному сайті або на сайті видавництва. Вілл Сміт написав автобіографію разом з автором бестселерів «Виточене мистецтво забивати на все» і «Усе замахало. Але надія є» Марком Менсоном. Угоду про права на публікацію автобіографії Вілл Сміт уклав з видавництвом у жовтні 2018 року.

Видавці готують крім паперової версії електронну та аудіокнижку. Також відомо у яких країнах вийдуть переклади книжки: Єгипет, Чехія, Нідерланди, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Південна Корея, Польща, Португалія, Бразилія, Румунія, Росія, Іспанія, Китай, Тайвань. В Україні переклад книжки вийде у видавництві BookChef, − воно анонсує початок продажів на кінець грудня.

 

«Це про перетворення Вілла Сміта із боязкої ​​дитини зі Західної Філадельфії на одну з найбільших реп-зірок своєї епохи, а потім одну з найбільших кінозірок в історії Голлівуду. Це епічна казка про внутрішнє перетворення та тріумф, яке він дивовижно описує. Але це лише половина історії. Ці спогади є результатом глибокої подорожі самопізнання», − йдеться у анотації до книжки.

 

Вілл Сміт − американський актор, кінопродюсер, співак у стилі хіп-хоп. Дворазовий номінант на премію «Оскар», п’ятиразовий – на премію «Золотий глобус». За підсумками 2019 року посів 8-ме місце рейтингу Forbes серед найбільш високооплачуваних акторів, його заробіток склав 44 мільйони доларів (69-е місце в загальному рейтингу знаменитостей).

 

Додамо, торік вийшла книжка мемуарів відомого голлівудського кінорежисера Вуді Аллена. Також відомо, що готує до видання книжку мемуарів зять і радник експрезидента США Дональда Трампа Джаред Кушнер.