мемуари

Зять і радник Трампа готує до видання книжку мемуарів

17.06.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Зять і старший радник експрезидента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа Джаред Кушнер пише книжку мемуарів, яка вийде на початку 2022 року. За повідомленням Assocaited Press, він уже уклав угоду з американським видавництвом.

Назву майбутньої книжки та фінансові умови угоди не оголошують. Відомо, що книжка вийде у Broadside Books.

 

«Як очікується, він пише про все − від Близького Сходу до реформи кримінального судочинства і пандемії. Його книжка буде ретельним поглядом на адміністрацію. Це буде правдою про те, що сталося за закритими дверима», − заявили у Broadside Books.

 

Джаред Корі Кушнер − американський бізнесмен, політик; власник компанії з нерухомості й газети New York Observer. У 2009 році він одружився з Іванкою Трамп − донькою колишнього президента США. З березня 2017 року по січень 2021 Кушнер обіймав посаду помічника і старшого радника президента США Дональда Трампа.

 

Broadside Books − підрозділ одного з найбільших у США видавництв HarperCollins. Broadside Books спеціалізується на виданні літератури нонфікшн, зокрема на історичну і політичну тематику, в тому числі мемуарів.

 

Нагадаємо, цього року американські літератори закликали колег не видавати мемуари Дональда Трампа. Так, видавництво Simon & Schuster скасувало заплановане видання книжки сенатора Джоша Гоулі, який намагався скасувати результати торішніх президентських виборів у США.

 

У липні минулого року вийшла книжка «Too Much and Never Enough: How My Family Created the World’s Most Dangerous Man» («Занадто багато і завжди мало: як моя сім’я створила найнебезпечнішу людину у світі»), яку написала племінниця Дональда Трампа.