IPA

Видавчиня з Бразилії стала новою президенткою Міжнародної асоціації видавців

08.01.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Власниця та директорка бразильського видавництва Girassol Brasil Edições Карін Панса стала новою президенткою Міжнародної асоціації видавців (IPA). Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

 

Попередні два роки Карін Панса обіймала посаду віцепрезидентки IPA. Вона стала третьою жінкою, обраною на керівну посаду, за понад 125-річну історію Міжнародної асоціації видавців. Перед Панса президентками IPA були: з 2004 по 2008 рік – Ана Марія Кабанельяс, видавчиня з Аргентини, з 2021 по 2023 – Бодур Аль-Касімі, шейха, видавчиня з Об’єднаних Арабських Еміратів.

 

Призначення президента/-ки Міжнародної асоціації видавців відбувається шляхом голосування за ту чи іншу кандидатуру її Генеральною Асамблеєю.

 

Серед пріоритетних напрямів своєї діяльності на новій посаді Карін Панса називає збір інформації про різноманітні національні книжкові ринки для повнішої глобальної картини.

 

«Мій план полягає в тому, щоб продовжувати говорити про дані, продовжувати нагадувати людям про їхню важливість, продовжувати розповідати їм, які переваги має надійна інформація для досягнення видавцями своїх цілей, зокрема й для того, щоб вони могли спілкуватися з урядами та показувати, наскільки важливим є ваш ринок й те, що ви від них вимагаєте», – заявила Карін Панса в інтерв’ю онлайн-медіа Publishing Perspectives.

 

Також Карін Панса зазначила, що нагальними для книговидавничої галузі є питання сталого розвитку, доступності літератури для людей з вадами читання (дислексією, гіперлексією).

 

Нова президентка Міжнародної асоціації видавців наголосила, що за її керівництва організація буде, як і раніше, опікуватись свободою друку та захистом авторського права.

 

Нагадуємо, Федерація європейських видавців обрала собі нових президента й віцепрезидентку

 

Читайте також: Міжнародна асоціація видавців виділила п’ять ключових проблем світового книговидання

 

Чільне фото: Publishing Perspectives