FEP

Федерація європейських видавців обрала собі нових президента й віцепрезидентку

06.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Президент Асоціації італійських видавців Рікардо Франко Леві очолив Федерацію європейських видавців (FEP). Про це повідомили на сайті федерації.

Соня Драга, нинішня президентка Польської книжкової палати (PIK) і голова видавництва Eponym, стала віцепрезиденткою Федерації європейських видавців і, згідно зі статутом FEP, майбутньою президенткою у 2024 році. Драга — перша жінка, обрана на цю посаду.

 

 

«Я принесу свій європейський досвід і з нетерпінням чекаю, щоб політики та чиновники Комісії й надалі чули голос моїх колег-видавців, і до них прислухалися. Книжки та читання є абсолютно необхідними для нашої європейської демократії, і ми повинні переконатися, що ЄС та наші національні уряди визнають важливість нашого сектора та підтримають нас шляхом позитивної політики», — наголосив Рікардо Франко Леві.

 

 

Раніше FEP очолював Пітер Краус фон Клефф. «Робота з європейськими колегами над усіма цими важливими проєктами була надзвичайно повноцінною протягом останніх чотирьох років, спочатку як віцепрезидента, а потім і як президента. Єдиний голос для європейських видавців — ключ до того, щоб бути почутими, і разом ми можемо представити інтереси європейських видавців у Європі та світі», — повідомив колишній президент федерації.

 

Франко Леві додав: «Під час свого президентства я також продовжуватиму зусилля Пітера, щоб допомогти нашим українським колегам залишатися життєздатним сектором у більш ніж складній і драматичній ситуації».

 

Повний перелік нових членів правління за посиланням.

 

FEP обрала нового директора під час Генеральної асамблеї в Брюсселі.

 

Нагадаємо, Федерація європейських видавців засудила повномасштабний напад росії на Україну. Окрім того, вона запросила українських колег на свої зустрічі у статусі почесних гостей. 

 

Фото: FEP