FEP

Українським видавцям пропонують стати почесними гостями на зустрічах Федерації європейських видавців

05.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Федерація європейських видавців (FEP) запросила українських колег на свої майбутні зустрічі у статусі почесних гостей. Про це йдеться у пресрелізі на офіційному сайті FEP. 

 

Таке рішення пов’язане з бажанням федерації підтримати українських колег в умовах російської агресії. 

 

«Українські видавці – це європейські видавці, і FEP хоче показати свою повну солідарність з колегами в Україні», — зазначили у пресрелізі. 

 

Із запрошенням президент федерації Пітер Краус вом Клефф звернувся до президента Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександра Афоніна. 

 

«Ця атака – це війна проти України, це війна проти Європи. Хоч це може здатися смішним, коли ми бачимо, як бомби вбивають хоробрих українців, але європейські видавці хочуть підтримати своїх колег, запросивши їх стати особливими гостями нашої спільної Федерації», — сказав  Пітер Краус вом Клефф. 

 

Федерація європейських видавців є незалежною, некомерційною асоціацією, що об’єднує між собою асоціації книговидавців у Європейському Союзі. FEP представляє 29 національних асоціацій книговидавців Європейського Союзу та Європейської економічної зони. FEP є голосом переважної більшості видавців у Європі.

 

Нагадаємо, що Федерація європейських видавців засудила повномасштабний напад Росії на Україну,  процитувавши слова голови Європейського парламенту Роберти Метсоли: «Ця атака є загрозою не лише Європі, а й всьому світу».

 

Чільне зображення: Федерація європейських видавців