російські видавництва

Видавництва рф виклали у вільний доступ антистресові книжки: Зберігати спокій стає дедалі складніше

24.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Російські видавництва «Ексмо» і «Альпіна» відкрили доступ до книжок про боротьбу зі стресом, щоб допомогти росіянам «пережити важкі події». Про це повідомили на сайтах видавництв. 

 

«Багато наших читачів у соціальних мережах та в реальному житті зіткнулися з тим, що зберігати спокій, приймати зважені рішення та берегти себе та своїх близьких стає дедалі складніше. Ми підготували добірку книжок, які допоможуть у боротьбі з тривожністю та стресом. Читання допомагає пережити важкі події, відрефлексувати свої переживання та зберегти розум. Хочеться вірити, що можливість на якийсь час піти з головою в хорошу книжку або отримати рекомендації знаючих людей — це вже чимало», — повідомили у «Ексмо». 

 

Речей, які спричиняють «важкі події» у житті росіян, видавництво не зазначило. 

 

У добірку увійшли 20 електронних та авдіокнижок. Серед них «Обломов» Івана Гончарова, «Великий Гетсбі» Френсіса Скотта Фіцджеральда, «Золоте теля» Іллі Ільфа та Євгена Петрова, «Морський вовк» Джека Лондона, «Паніка. Як знання про роботу мозку допоможуть назавжди перемогти страх та панічні атаки» Клауса Бернхардта, «Тривога, гнів, прокрастинація. 10 стратегій для самостійної роботи» Сет Дж. Гілліхана, «Обнули тривогу за 10 днів» Юлії Дердо, «Стійкість. Як виробити імунітет до стресу, депресії та вигоряння» Крістіни Берндт й інші. Отримати видання можна, підписавшись на розсилку. 

 

Видавництво «Альпіна» лаконічно назвало свою антистресову добірку «Книжки, на які можна спертися».

 

Серед них видання «Близько до серця», «Компас емоцій» Ілсе Санда, «Ідеальний шторм» Катерини Сигітової, поради Далай-лами тощо.

 

Акція цього видавництва триватиме до 28 березня.

 

Як повідомлялося, генеральний директор російського видавництва «Ексмо» Євген Капьєв написав відкритого листа, в якому попросив світ переглянути позицію щодо бойкоту російських книжок та видавництв. 

 

Як відомо, в Україні «Ексмо» внесене до санкційного переліку російських видавництв. У 2019 році в Україні розпочало роботу видавництво «Альпіна Паблішер» — дочірня компанія російської видавничої групи «Альпіна». Про його закриття наразі не повідомляли, хоча книжки «Альпіни» прибрали з більшості українських онлайн книгарень.

 

Джерела: ebook.alpina.ru, eksmo.ru

 

Чільне зображення: eksmo.ru