збірка есеїв

Вийшла збірка есеїв Ґрети Тунберг «Книжка про клімат: факти та рішення»

14.02.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Британське видавництво Penguin Books видало книжку екоактивістки Ґрети Тунберг, де зібрані есеї метеорологів, інженерів, океанографів та істориків. Про це повідомили на сайті видавництва.

У книжці зібрані есеї 105 експертів: геофізиків, океанографів і метеорологів, інженерів, економістів й математиків, істориків, філософів та лідерів корінних народів. Усі вони діляться знаннями, необхідними для боротьби з кліматичною катастрофою.

 

«Ви можете подумати, що це нездійсненне завдання: забезпечити безпечне майбутнє для життя на Землі, у небачених масштабах і швидкості, незважаючи ні на що. Надія є, але тільки якщо ми прислухаємося до науки, поки не пізно. Разом з експертами Ґрета ділиться власними історіями про протести та розкриття піару на темах екології по всьому світу, показуючи, наскільки нас тримали в невіданні. Вона показує, що це одна з наших найбільших проблем, але також і найбільше джерело надії. Коли ми отримуємо повну інформацію, як ми можемо не діяти? І якщо страйк школярів зміг викликати глобальний протест, що ми могли б зробити разом, якби спробували? Ми живемо в найвирішальніший час в історії людства. Разом ми можемо зробити, здавалося б, неможливе. Але це повинні бути ми, і це має бути зараз», — ідеться в анотації.

 

Видання складається з розкладів «Як працює клімат», «Як змінюється наша планета», «Як це впливає на нас», «Що ми з цим зробили» та «Що ми повинні зробити зараз».

 

Серед співавторів — Йохан Рокстрьом, Майкл Манн, Кетрін Хейхо, Фрідріке Отто, Штефан Рамшторф, Салімул Хук і Карлос Нобре, а також Маргарет Етвуд.

 

 

Придбати книжку можна за посиланням.

 

Ґрета Тунберг — шведська екологічна активістка, що виступає за протидію глобальному потеплінню та зміні клімату.

 

Penguin Random House — одне з найбільших видавництв у США. Чимало уваги воно надає соціально важливим ідеям (екологія, расова рівність, доступна освіта), підтримуючи фінансово благодійні фонди, надаючи стипендії тощо.

 

Нагадаємо, Білл Гейтс написав книжку про запобігання наступній пандемії.

 

Читайте також: Три природні загрози 2030-го року та дитячі книжки, які про них розповідають

 

Чільне фото: Associated Press