Білл Гейтс

Білл Гейтс написав книжку про запобігання наступній пандемії

10.02.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Відомий мільярдер і бізнесмен Білл Гейтс написав книжку, в якій розмірковує про те, що треба зробити, аби людство більш ніколи не зіткнулося з пандемією. Про це він повідомив у своєму блозі.

 

Книжка називається «Як запобігти новій пандемії», вона вийде 3 травня 2022 у видавництві Knopf та Penguin Random House.  

 

«Коли я бачив страждання, завдані Covid-19, читав про кількість тих, хто помер, просто чув про когось, хто втратив роботу, або змушений проїжджати повз зачинену школу і не мати можливості допомогти, я думав: “Ми не можемо допустити цього знову”», —  зазначив автор. 

 

За його словами, послідовність кроків, описаних у книжці, покликана не тільки зупинити майбутні пандемії, а й поступово покращити систему охорони здоров’я у всьому світі. До книжки також увійшли розмови із фахівцями в галузі охорони здоров’я, розповіді про ставлення до вакцин і до конспірологічних теорій, у центрі яких опинився Білл Гейтс. 

 

«Мета — жодної пандемії у майбутньому — амбітна, але прогрес, який ми зробили протягом останніх двох років, зокрема величезний стрибок у питанні вакцин і отримані знання про респіраторні хвороби, свідчать, що ми на шляху до успіху», — написав він. 

 

Білл Гейтс  — американський бізнесмен, інвестор, письменник, філантроп, засновник корпорації Майкрософт, співголова Фонду Білла і Мелінди Гейтсів. З 1987 року Гейтса включають у список найбагатших людей світу за версією журналу Forbes.

 

Раніше повідомлялося, що в українському видавництві «Лабораторія» вийшла книжка Білла Гейтса «Як врятуватися від кліматичної катастрофи. Де ми зараз і що нам робити далі».

 

Нагадаємо, словенський філософ Славой Жижек написав книжку про епідемію коронавірусу

 

Читайте також: Білл Гейтс уклав список книжок, які рекомендує прочитати.

 

Чільне фото: AFP