новинки

Вийшов новий роман Чака Поланіка «The Invention of Sound»

18.09.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У світ вийшов новий роман автора «Fight Club» Чака Поланіка під назвою «The Invention of Sound» («Винайдення звуку»). Книжка з’явилася у продажу на сервісі Amazon.

«The Invention of Sound» вийшла у видавництві Grand Central Publishing. Сюжет розповідає про батька, який шукає свою зниклу дочку. Гейтс Фостер втратив Люсі сімнадцять років тому і ніколи не припиняв її пошуки. Незабаром вони приводять головного героя до колізії, яка загрожує викриттям насильства, прихованого під гламурним фасадом Голлівуду.

Видання Vanity Fair порівняло новий роман Паланюка з Аланом По і назвала «токсичним джерелом страху та наростаючого жаху, яке робить нігілізм веселим».

 

Чак Поланік — американський сатирик, письменник-фантаст і вільний журналіст українського походження, що живе в Портленді, Орегон. Найвідомішим романом автора – «Бійцівський клуб» (Fight Club), який пізніше екранізував Девід Фінчер. Творчість Поланіка, схожа за стилем до творчості Брета Істона Елліса, Ірвіна Велша і Дугласа Копленда, зробила його одним з найпопулярніших романістів Генерації Х.

 

Нагадаємо, що попередній роман Поланіка вийшов у 2018-му році під назвою «Adjustment Day».

 

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський порекомендував українцям книжки для читання під час карантину, серед яких був і роман Поланіка.