відео

З’явився офіційний буктрейлер «За спиною» Гаськи Шиян

10.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

До роману Галини Шиян «За спиною» зробили офіційний буктрейлер. Про це повідомила сама письменниця на своїй Facebook-сторінці.

 

Ролик створила режисерка Марина Степанська, авторка ілюстрацій, з яких зробили анімаційне відео – Анна Лі.

 

 

В ексклюзивному коментарі Читомо Галина Шиян пояснила, що трейлер створили на кошти, які були виділені переможцям European Union Prize for Literature для промоції їхніх книжок.

 

«У мене виникла ідея буктрейлера. Степанська читала книжку і сама мені написала дуже емоційний відгук. Тому я звернулася до неї. В розмові виникла ідея анімації, а не відео з акторами – і ми згадали про Анну Лі, яка теж читала книжку і навіть зробила обкладинку, коли видання мало виходити ще в «Лютій Справі». Всіх решта підключила Марина», – розповіла вона.

 

Відео стане офіційним трейлером роману «За спиною», який невдовзі буде перевиданий із новою обкладинкою.

 

«Сподіваюсь, і до перекладів дійде. Там його (ролик – Ред.) теж задіють», – додала авторка.

 

Нагадаємо, що роман Галини Шиян «За спиною» вийшов 2019 року у видавництві «Фабула».

 

Книжка стала лідером з отриманих відзнак та нагород 2019-го. Найважливіша із них — Літературна премія Європейського Союзу. Також Шиян перемогла в номінації «Проза» премії «ЛітАкцент року 2019». Крім цього за цей роман авторку нагородили премією «Еспресо. Вибір читачів 2019» (номінація «Література для дорослих»). Також книжка потрапила до довгого списку «Книги року ВВС». А в межах BookForum Best Book Award письменниці вручили відзнаку директорки Українського інституту книги Олександри Коваль.

 

Дивіться також трейлер екранізації роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія».