трейлер

З’явився трейлер біографічного фільму про письменницю Туве Янссон

04.07.2020
фільм про Туве Янссон

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В мережі з’явився перший трейлер біографічного фільму «TOVE» про фінську письменницю Туве Янссон. Відео опубліковане на YouTube-каналі «Moomin Official».

Фільм розповідатиме про роки формування Туве Янссон у післявоєнному Гельсінкі, її боротьбу за визнання, персональне життя та про створення перших книжок про Мумі-тролів.

 

Фільмування розпочалося у листопаді 2019 року в Гельсінкі. Прем’єра стрічки запланована на осінь 2020 року.

 

 

«Ми вражені великим інтересом до фільму. Усі, з ким ми говорили про фільм, мали однакову реакцію: “О, я люблю Туве Янссон, нарешті, про неї знімають фільм”. Це трапляється незалежно від того, чи це фіни, чи люди з інших країн», – говорить Андреа Рейтер з компанії «Helsinki Filmi», яка працює над стрічкою.

 

Головну роль у фільмі зіграла відома фінська акторка Альма Певсті. «Я плакала і сміялася водночас, коли мені подзвонили. Як і майже кожен у Фінляндії, я росла на творах і малюнках Туве. Я думаю, що навіть навчилася говорити завдяки її книжкам, які читали в моїй родині», – каже акторка про момент, коли її запросили втілити на екрані роль письменниці.

 

 

Туве Янссон – фінська письменниця, художниця та ілюстраторка шведського походження. Вона здобула світову славу завдяки серії книжок про Мумі-тролів.

 

Раніше ми розповідали, що через пандемію фіни почали читати ще більше, ніж раніше.

 

Читайте також: 8 рис, які наближають фінів до Мумі-тролів.