друковані ЗМІ

Запрацювала онлайн-бібліотека шпальт світових ЗМІ про російсько-українську війну

26.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні створили першу онлайн-бібліотеку обкладинок із матеріалами друкованих ЗМІ про повномасштабне вторгнення росії в Україну. Творці проєкту — команда WeAreUkraine.info у партнерстві з компанією Looqme.

 

Обкладинки почали збирати відразу після початку наступу російської армії, щоб відстежувати, які новини потрапляють на перші шпальти світових ЗМІ, збирати історичні заголовки та матеріали видань, які висловили підтримку України та бачити наративи про висвітлення вторгнення росії до України. 

 

Бібліотека дозволяє не лише зібрати інформацію для історії, але і вчасно відстежувати частину інформаційних матеріалів, які публікують у друкованих медіа та продають на вулицях міст Європи та світу.  

 

 

Добірку обкладинок можна знайти за посиланням. Їх можна шукати за часом, країною чи виданням. На сайті доступні шпальти англійською, французькою, німецькою, іспанською, італійською та іншими мовами.

 

Станом на 16 травня 2022 року на сайті вже зібрали та опублікували понад 3387 обкладинок 141 світових медіа з 39 країн 20 мовами світу. 

 

WeAreUkraine.info  —  англомовний репозиторій правди про Україну, який розповідає факти про російсько-українську війну, підтримку світової спільноти сьогодні, культуру, історію, життєві історії людей, економіку та інші теми. Проєкт запустили 3 березня 2022 року як реакція на потребу у збільшенні англомовної інформації та поширенні правди про події, що відбуваються в Україні. 

 

Усі матеріали спираються на перевірені першоджерела. Щоб розповідати світу більше про Україну та закликати до підтримки, команда готує власні матеріали, які активно використовує міжнародна спільнота. Ініціаторами проєкту виступили команда консалтингової групи One Philosophy та волонтери за підтримки IT-компанії Empat.

 

Нагадаємо, американський маркетинговий журнал Adweek створив спеціальний випуск, присвячений Україні, під назвою «Українці про Україну».

 

Читайте також: У всіх на очах: Україна не сходить із обкладинок іноземних журналів

 

Чільне зображення: WeAreUkraine.info