анотації

Запустили проєкт, що розповідає про Україну через книжки відомих українців

11.09.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Запустили проєкт Essence of Ukraine («Суть України»), що розповідає про Україну та її феномен свободи людям із різних країн через книжки відомих українців, а також закликає іноземців донатити на освіту в Україні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці стартапу Headway, розробника проєкту та однойменного мобільного застосунку.

Увесь контент застосунку доступний користувачам зі 140+ країн у текстовій та авдіоверсіях трьома мовами — українською, англійською та іспанською. Проєкт пропонує 480 хвилин читання або слухання 32 анотацій до книжок українців, які розкривають понад 20 тематик: історію, культуру, традиції України, а також її видатних особистостей.

 

Серед анотацій на нонфікшн книжки:

 

  • «Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот» міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.
  • «Зваблення їжею з українським смаком» шеф-кухаря Євгена Клопотенка;
  • «Шляхетна сила. Моє життя, мій футбол» всесвітньовідомого українського футболіста Андрія Шевченка;
  • «Країна жіночого роду» історика та журналіста Вахтанга Кіпіані;
  • «Ukraїner. Країна зсередини 2».

 

Також у колекції є добірка з рекомендаціями видатних художніх книжок українських авторів.

 

 

Під анотаціями англійською та іспанською мовами творці проєкту закликають іноземців донатити на United24 на підтримку освіти та науки в Україні. Понад 20 книжок українських авторів адаптовано цими двома іноземними мовами вперше.

 

«Ми віримо у силу освітніх ініціатив. Тому прагнемо, аби якомога більше людей у світі відкрили для себе Україну, її місце на світовій арені та справжні сенси свободи», — зазначив засновник Headway Антон Павловський.

 

Для українців колекція відкрита українською мовою під назвою «Незалежна: Сенси свободи».

 

 

24 анотації вже доступні безкоштовно для усіх користувачів.Команда планує доповнювати колекцію та випустити до кінця року ще вісім.

 

Завантажити застосунок можна за посиланням. З початку повномасштабної війни користувачі з України мають безплатний доступ до всіх функцій застосунку Headway на iOS та Android.

 

Нагадаємо, нещодавно в Україні створили першу книжкову радіостанцію, а 2022 року запустили соцмережу LitCom, що спеціалізується на літературних подкастах.

 

Зображення: Headway