УІК

Затвердили план роботи Українського інституту книги на 2023 рік

13.02.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міністерство культури та інформаційної політики України затвердило погоджений Наглядовою радою план роботи Українського інституту книги (УІК) на 2023 рік. Про це повідомили на сайті УІК.

Також набули сили зміни до Порядку використання бюджетних коштів — акти, які встановлюють межі діяльності інституту у 2023 році.

 

Після затвердження Паспорта бюджетної програми УІК оголосить приймання заявок:

 

  • від українських видавців на видання нових творів українських авторів за кількома тематичними пріоритетами. Будуть видані та надійдуть до бібліотек не менше ніж 100 назв нових книжок по 1000 примірників кожної;

 

  • від іноземних видавців на підтримку перекладів творів української літератури іноземними мовами. В УІК зазначають, що сподіваються на видання щонайменше півсотні нових перекладів;

 

  • від українських інституцій на проведення заходів популяризації читання та української літератури за встановленими пріоритетами.

 

Окрім того, наразі УІК організовує українські стенди на трьох міжнародних ярмарках у 2023 році:

 

 

Також незабаром розпочнеться підготовка до:

 

 

Окрім того, на сайті УІК оголосили про конкурс «Поширення європейських літературних творів». Детальну інформацію про конкурс українською мовою можна знайти на сайті Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

 

Ознайомитися із планом роботи УІК на 2023 рік та змінами до порядку використання бюджетних коштів можна за посиланням.

 

Чільне фото: УІК