Playboy

Журнал Playboy Ukraine перейде на українську мову

04.01.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Відомий чоловічий журнал Playboy Ukraine повністю переходить на українську мову. Про це редакція оголосила на своїй сторінці у фейсбуці.

«Легендарний журнал та онлайн-комунікація тепер виключно українською», – повідомляється на сторінці видання.

 

Водночас співвласник журналу Олександр Шевченко на своєму фейсбуці зазначає, що повністю україномовна друкована версія видання виходитиме з 16 січня – саме у цей день набуває чинності стаття 25 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Вона зобов’язує друковані ЗМІ виходити українською мовою. Для місцевих друкованих ЗМІ ця вимога набрати чинності пізніше – 16 липня 2024 року.

 

Нагадаємо, Playboy — це американський чоловічий журнал розважального характеру, який був заснований в Чикаго в 1953 році Г’ю Гефнером. З 2005 року журнал Playboy виходить і в Україні, але російською мовою.

 

Як відомо, закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної» Верховна Рада ухвалила 25 квітня 2019 року.

 

Раніше повідомлялося, що результати дослідження «День української писемності та мови-2021: чи стає державної мови більше у публічному просторі?» свідчить – українську вважають своєю рідною мовою 78% українців.