війна

211 шкіл зруйновані чи пошкоджені через російських окупантів

07.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

З початку вторгнення Росії в Україну зруйновано або пошкоджено 211 шкіл. Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет в ефірі телемарафону.

«Жахлива ситуація, жахлива статистика. На сьогодні ми спостерігаємо, що кожного дня зруйнованих або пошкоджених шкіл стає все більше. Наразі можу сказати, що це вже 211 шкіл, частина з яких є повністю зруйновані, частина пошкоджені», зазначив міністр.

 

За словами Шкарлета, після двотижневих канікул, які оголосили після того, як Росія почала наступ на Україну, невдовзі планують відновити навчання, оскільки освітній процес не має перериватися: 

 

«Освітній процес не має перериватися, наступного тижня ми будемо рекомендувати там, де це можливо (дуже багато дітей виїхало в області, де є ще можливість здійснювати освітній процес). Там, де немає такої можливості, ми будемо давати можливість індивідуального, дистанційного навчання», додав урядовець.

 

Нагадаємо, що за наказом МОН від написання Державної підсумкової атестації звільняються учні, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 році.