Аґрафка

«Аґрафка» потрапила до фіналу італійської премії Андерсена

04.04.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Італійське видання «Голосно, тихо, пошепки» («Forte, piano, in un sussurro») відібрали у фінал Premio Andersen. Про це повідомляється на Facebook-сторінці творчої майстерні «Аґрафка».

 

Книжка змагатиметься за перемогу в категорії «Науково-популярна література».

 

Оголошення фіналістів відбулося на майданчику Illustrators Café на Болонському книжковому ярмарку.

 

З повним переліком видань, що потрапили до фіналу Premio Andersen 2019, можна ознайомитися за посиланням.

 

 

Premio Andersen — найпрестижніша італійська нагорода, яку присуджують за дитячі книжки письменникам, ілюстраторам та видавцям. Премія була заснована італійським журналом ANDERSEN у 1982 році. Щороку журі обирає найкращі з-поміж книжок, що вийшли в Італії протягом минулого року, приділяючи особливу увагу найбільш інноваційним та оригінальним виданням.

 

Премію присуджують у 10 категоріях: книжки для дітей 0-6 років, 6-9 років, 9-12 років, понад 12 років, понад 15 років, книжки з ілюстраціями, книжки без слів, художня література, науково-популярна література, комікси.

 

Цьогорічних переможців оголосять 25 травня під час урочистої церемонії, яка відбудеться у Генуї.

 

Нагадаємо, що «Forte, piano, in un sussurro» у перекладі Валентіни Даніеле вийшла минулого року в італійському видавництві Jaca Book.
 

Минулого року «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу» «Аґрафки» перемогли у номінації «Нон-фікшн для дітей» у «BolognaRagazzi 2018».

 

Також «Голосно, тихо, пошепки» потрапила до списку переможців 2nd Little Hakka International Picture Book Award.

 

Раніше «Голосно, тихо, пошепки», «Я так бачу» та «Війна, що змінила Рондо» «Аґрафки» увійшли до колекції найкрасивіших книжок-картинок Франкфуртського книжкового ярмарку від платформи dPICTUS.