Book Forum

Book Forum скасував книжковий ярмарок через «надто непростий та емоційний момент»

19.08.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книжковий ярмарок «Форум видавців у Львові» у 2020 році скасований. Про це повідомляється на сайті Форуму видавців.

 

Організатори пояснюють, що планували оновити вебсайт книжкового ярмарку, створивши на ньому єдиний майданчик для продажу книжок спільно з партнером – онлайнкнигарнею. Усі відвідувачі сайту отримували б можливість скористатися промокодом на знижку — для купівлі будь-якої книжки/книжок українських видавництв на сайті онлайнкнигарні.

 

«На жаль, не всі гравці ринку виявилися готовими до нового формату. Відмова великих видавців від участі в ярмарку, відповідно до запропонованих умов участі, робить його неефективним і недоцільним для більшості учасників та відвідувачів. Тому організатори прийняли непросте рішення – у 2020 році скасувати Книжковий ярмарок», – йдеться в заяві.

 

«Нам не соромно відкрито сказати, що це рішення продиктоване бажанням зберегти добрі стосунки між гравцями ринку – бо конфлікт на користь, коли він конструктивний, а наразі надто непростий та емоційний момент. Тому ми приймаємо важке рішення з легким серцем», – наголошують у Book Forum.

 

Водночас Форум готовий ініціювати круглий стіл і зібрати українських видавців та операторів ринку, щоб обговорити моделі взаємодії та правила гри у період кризи.

 

Також організатори нагадують, що 16-20 вересня в онлайнформаті відбудеться літературний фестиваль 27 Львівський міжнародний BookForum.

 

Як ми повідомляли раніше, що почесною гостею 27-го Book Forum стане всесвітньо відома американська музикантка та поетка, «хрещена мати панк-року» Патті Сміт.

 

Нагадаємо, що Читомо запустило онлайнвітрину з книжковими новинками «Від Книжкового Арсеналу до Book Forum».