Держкіно

Держкіно оголосило конкурс на посаду очільника «Довженко-Центру»

22.12.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Державне агентство України з питань кіно оголосило публічний конкурс на посаду керівника «Довженко-Центру». Про це йдеться на сайті Держкіно.

Документи на участь у конкурсі приймаються з 21 грудня 2022 року до 16 години 20 січня 2023 року.

 

Формування конкурсної комісії розпочинається 22 грудня 2022 року.

 

Серед вимог до кандидатів:

 

  • вища освіта;
  • стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
  • володіння державною мовою;
  • здатність за своїми діловими й моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 

Керівником центру не зможе стати людина, яка:

 

  • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;
  • є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління державним чи комунальним закладом культури, а саме центрального органу виконавчої влади, органу влади Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

 

Нагадаємо, 17 серпня Довженко-Центр заявив про наказ Державного агентства України з питань кіно про реорганізацію установи. Згодом Олену Гончарук відсторонили від виконання обов’язків в.о. генеральної директорки Державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка», після Юлії Каждан тимчасовим виконувачем обов’язків директора центру став Андрій Алфьоров.