IST Publishing

Для українців створили артбук-щоденник рефлексії

04.07.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні випустили артбук-щоденник «Ти як?».

Автори проєкту — видавництво ist publishing спільно з ГО «Музей сучасного мистецтва». Видання створили в межах проєкту «Ти як? Виставка і дискусія», що тривала в Українському Домі. Упорядницею стала мистецтвознавиця й кураторка Галина Глеба.

«За кожним рядком таймлайну – події, люди та почуття. Пам’ять кожного з нас закарбувала значно більше, ніж зараз проявлено на цих сторінках. Ініціатори проєкту запрошують кожного та кожну доповнити ці дати особистими спогадами й роздумами. Пригадати, прийняти та прожити ці досвіди через писання – можливо. Зберегти та залишити в історії не тільки пам’ять про події, але й про себе в них – варто», — ідеться в описі до артбука.

 

Проєкт реалізували в межах програми «Культура пам’яті в повоєнній Україні», що впроваджується ГО «Музей сучасного мистецтва» у партнерстві із Платформою культури пам’яті Минуле / Майбутнє / Мистецтво за підтримки Швейцарії.

 

 

 

Замовити видання можна за посиланням.

Нагадаємо, видавництво «Основи» спільно з міжнародною контент-платформою Depositphotos створили другий номер українського фотожурналу SALIUT про 90-ті роки в Україні.

Читайте також: Україна у фокусі: спецвипуски про нашу країну в іноземних виданнях

Фото: ist pablishing