Велика Британія

До українських бібліотек передадуть ще 15 тисяч книжок з Британії

17.03.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Благодійна організація Лондонського книжкового ярмарку Book Aid International надішле до Українського ПЕН-клубу ще одну партію книжок, які розділять між книгозбірнями України у межах проєкту «Незламні бібліотеки». Про це повідомили на сайті організації.

Book Aid International передасть 15 тисяч примірників.

 

Раніше організація передала до України понад 25 тисяч книжок і повідомила у коментарі виданню Publishing Perspectives, що 10 тисяч з них Український ПЕН надіслав до 68 бібліотек, частина з яких розташована на прифронтових і деокупованих територіях. Видання надіслали до Чернігова, Херсона, Дніпра, Харкова, Києва, Чернівців та на Донеччину. З проханням про видання для книгозбірень до організації звернувся Український ПЕН під час Лондонського книжкового ярмарку-2023.

 

Очільниця Book Aid International Елісон Твід прокоментувала: «Книжки, які наші партнери-видавці щедро пожертвували, тепер у руках людей, які їх найбільше потребують. Приємно знати, що ці книжки стануть для багатьох українців, які стикаються з щоденною реальністю війни, як засобом комфорту, так і допоможуть побудувати майбутнє. Ми хочемо подякувати всім нашим жертводавцям книжок і фінансовим благодійникам за те, що вони допомогли зробити цю книжкову пожертву».

 

Президент Book Aid International Найджел Ньютон закликав більше видавців долучатися до збору книжок для українських бібліотек.  Зробити це вони можуть, звернувшись на електронну пошту brian.martin@bookaid.org.

 

Як повідомлялося, раніше український ПЕН отримав понад 25 тисяч різножанрових книжок англійською мовою для дорослих, підлітків та дітей від Book Aid International.

 

Читайте також: Літагентка Емма Шеркліф увійшла до короткого списку The British Book Awards 2024

 

Чільне фото: ПЕН