Google

Google виділяє $10 млн на боротьбу з фейками про війну в Україні

06.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Компанія Google надала $55 млн допомоги Україні для боротьби проти російської агресії, серед якої боротьба з фейками про війну в Україні. Про це повідомив керівник підрозділу Google в Європі, Близькому Сходові та Африці Метью Бріттін на Конференції донорів для допомоги Україні у Варшаві.

 

«Ми пожертвували $35 млн напряму та на гуманітарні потреби для підтримки народу України, зокрема, і тих українців, хто рятується від війни, надавши, серед іншого, $10 млн польським організаціям, які працюють із тимчасово переміщеними особами… Вчора ми анонсували  $1,5 млн гранту для Міжнародного комітету порятунку, щоб розширити доступ до важливої інформації постраждалим від війни», — розповів Бріттін.

 

За його словами, Google до вже наданої допомоги додасть ще $10 млн на гуманітарні потреби людей в Україні, а також $10 млн на протидію поширенню недостовірної інформації в регіоні, оскільки поширення такої інформації в умовах війни може бути «питанням життя і смерті».

 

Нагадаємо, роскомнагляд закликав Google не «піддавати цензурі» російські ЗМІ на YouTube, оскільки YouTube почав блокувати всі державні медіа рф в усьому світі.

 

Джерело: Укрінформ