політика

Юрій Луценко планує створити Фонд підтримки української книжки

30.08.2019
луценко

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко планує створити Фонд підтримки української книжки. Про це повідомляє Укрінформ.

Юрій Луценко розповів журналістам про свої плани в кулуарах Верховної після засідання Комітету Верховної Ради, який погодив його відставку за власним бажанням.

 

«Чесно, я не можу придумати, чим [займатися після звільнення]. Я ніколи не готую запасних аеродромів, так я звик. Чесно кажучи, не знаю, як у понеділок я не проведу 12 годин на роботі. Але після тюрми і після цієї роботи є що полікувати. І я планую створити Фонд підтримки української книжки. Це те, що мене цікавить, чим займуся найближчим часом, а далі — побачимо», – сказав Луценко.

 

Юрій Луценко — український політик, народний депутат України IV, VI та VIII скликань, 6-ий та 8-ий Міністр внутрішніх справ України. Був політичним в’язнем за президентства Віктора Януковича. Після звільнення у 2013 році став Генеральним прокурором України.

 

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що директор видавництва «Наш Формат» Антон Мартинов координуватиме напрямок «Книги» у Міністерстві гуманітарної політики, яке планують створити, об’єднавши кілька чинних міністерств.

 

Читайте також: Стипендії Президента та уряду для молодих вчених зростуть удвічі.