Оксана Забужко

Книжка Оксани Забужко вийшла ще й у Норвегії

05.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видання Оксани Забужко «Найдовша подорож» опублікували у Норвегії. Про це письменниця повідомила у своєму Facebook. 

«“Найдовша подорож” відтепер норвезькою (це третя мова, якою цієї осени озивається до читача ця книжка, нагадую, що передзамовлення на українське видання приймаються на сторінці Видавництво «Комора»)», ― написали письменниця.

 

У своєму новому есеї «Найдовша подорож», написаному для західної публіки, Оксана Забужко розглядає витоки сьогоднішньої російсько-української війни у двох часових вимірах — тридцятилітньому і трьохсотлітьому, перемежовуючи їх власними спогадами про те, як необлічима сума людських воль здатна змінити хід історії. 

 

У Норвегії книжку видали у Kagge Forlag. Вона коштує 349 норвезьких крон. 

Українською мовою видання очікується наприкінці листопада. 

 

Окрім того, письменниця зазначила, що в Осло, столиці Норвегії, відбудеться презентація видання. 8 листопада Забужко презентує свою книжку спільно з норвезькою письменницею Осне Саєрстад. Вхід вільний, більше про подію за посиланням.  

 

Також зазначається, що у 2023 році у Норвегії також вийдуть дві книжки письменниці — «Польові дослідження з українського сексу» та «Музей покинутих секретів»

 

Нагадаємо, що шведське видавництво Norstedts першим опублікувало нову книжку Оксани Забужко «Найдовша подорож». Раніше видавництво Agora у Польщі передало прибуток від продажу книжок Забужко у фонд «Спасіння» для українських біженців.