Олеся Яремчук

Книжка репортажистики «Наші Інші» Олесі Яремчук вийшла англійською

05.11.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книжка репортажів про життя національних меншин в Україні «Наші Інші» Олесі Яремчук вийшла англійською мовою. Про це повідомила авторка на своїй сторінці у Facebook.

Над перекладом «Наших Інших» спільно працювали Зенія Томпкінс та Ганна Лелів. Видання стало можливим завдяки програмі підтримки Translate Ukraine Українського інституту книги.

 

«Our Others» стануть частиною серії Book series «Ukrainian Voices». Зараз книжка буде доступною в Європі, а навесні завдяки Columbia University Press – в Америці. Чекатиму з нетерпінням на примірники», – ділиться авторка.

Як відомо, оригінальна книжка вийшла у 2018-му році у видавництві «Човен». Репортерка Олеся Яремчук об’їздила багато поселень, від гамірних міст на Донбасі й Буковині до тихих сіл Бессарабії та Закарпаття, щоб задокументувати, як національні меншини живуть нині та яку пам’ять бережуть про своє минуле. У цій книжці зібрано чотирнадцять історій.

 

Кілька текстів з циклу «Наші Інші» у перекладі були опубліковані в чеському журналі Na Východ, а також у німецькій газеті Die Welt. У 2018 році медіапроект було номіновано на ADAMI Media Prize, нагороду для журналістів і журналісток із країн Східного партнерства ЄС.

 

Раніше повідомлялося, що у межах програми Українського інституту книги Translate Ukraine іноземними мовами вийшли ще шість українських книжок.