Марк Лівін

Книжка «Рікі та дороги» Марка Лівіна вийшла польською

04.08.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книжка «Рікі та дороги» українського письменника Марка Лівіна вийшла польською мовою. Про це повідомив автор на своїй сторінці у Facebook.

Книжка виходить у серії Wschodni Express, яку видає культурний центр Warsztaty Kultury. Вона присвячена перекладам літератури східних сусідів Польщі. До авторів серії належать відомі автори України, Білорусі та Литви, в тому числі Юрій Андрухович, Андрій Бондар, Олександр Бойченко, Андрій Лубка, Галина Крук, Микола Рябчук, Наталка Сняданко,

 

Повість «Рікі та дороги» побачила світ 2017 року у видавництві «Віват». Це історія про 14-річного хлопчика-аутиса Матвія та його рудого собаку Рікі, який допомагає хлопцю зрозуміти себе. Тур на підтримку видання пройшов у 14 містах України. Крім цього, презентації відбулися у Німеччині та Франції, зокрема у Мюнхені, Нюрнберзі, Ганновері, Берліні, Парижі, Ліллі та Бордо.

 

Книжка була відзначена виданнями L’Officiel Ukraine та Charitum. Журнал Cosmopolitan назвав її книжкою тижня. Позитивні відгуки та рейтинги «Рікі та дороги» отримали на ресурсі GOODREADS. Також книжка потрапила у короткі списки Всеукраїнського рейтингу «Книжка року 2017» в номінації «підліткова література».

 

Раніше повідомлялося, що книжку Марка Лівіна «Рікі та дороги» включили до престижного міжнародного каталогу IBBY видатних книжок для дітей з інвалідністю.