Amazon

Книжка «Ukraїner. Країна зсередини» очолила топ продажів на Amazon

24.01.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Англомовна версія книжки «Ukraїner. Країна зсередини» (“INSIDE UKRAINE. A Portrait of a Country and its People”), яку анонсували 16 січня у британському видавництві Batsford, очолила топ продажів на Amazon у категорії Hot New Releases in History of Ukraine.

 

Українська версія книжки вийшла у Видавництві Старого Лева 2019-го року.

 

«Це переконливий візуальний портрет справжньої України, з любов’ю створений українцями за роки до нинішньої війни. Вона відображає справжнє розмаїття цієї величезної країни, другої за величиною в Європі, від мальовничих лісових сіл до великих міських житлових проєктів, приголомшливих гірських пейзажів і лиманів до промислових кар’єрів і середньовічних фортець. Вона знайомить з людьми України та їхніми історіями з великою кількістю різних людей, включаючи традиційних колядників, виробників дикого меду, гончарів і залізничників, художників, вівчарів і майстрів віників», — зазначають на сайті Batsford.

 

Видання міститиме понад 350 фотографій, а також QR-коди, які ведуть на  лонгріди на вебсайті Ukraïner.

 

 

«Ця книжка потрапила до мене в руки як подарунок від української родини, яку я приймала у Лондоні. Мати та двоє дівчат їхали 30 годин, щоб дістатися до нас, автобусом, потягом до польського кордону, а потім літаком із Кракова. Вони не знали, що я книговидавчиня, і мій безпосередній інтерес був для них несподіванкою. Було очевидно, що їм потрібно поспати, а книжку потрібно видати в англомовному світі. Вона була написана перед [повномасштабною] війною, і це чудовий портрет того, що означає бути українцем», — розповіла британська видавчиня Поллі Павелл.

 

В ексклюзивному коментарі Читомо шеф-редакторка текстових форматів Ukraїner Євгенія Сапожникова розповіла, що загалом цікавість  до купівлі прав на книжки Ukraїner зріс зокрема після Франкфуртського книжкового ярмарку 2022 року, де видання були представлені на стенді України.

 

«Це видання — збірка історій про людей з усіх регіонів України, які творять нашу країну, “пишуть” її сучасну історію своїми соціальними ініціативами, бізнес-стартапами, культурними проєктами, винаходами, досліджують старовину, зберігають традиції. Думаю, що це одне з перших настільки комплексних мультимедійних книжкових видань (у книзі, крім текстових історій є чимало фото, а також QR-коди на наші відео та лонгріди) про Україну, її природні багатства (нацпарки, заповідники тощо) та людей, які тут мешкають. Ми від початку позиціонували цю книжку як продукт, що має представляти Україну у світі, даватиме більше інформації іноземцям про те, наскільки цікавою та вартою відвідування є наша країна. Безумовно зараз, на тлі повномасштабного вторгнення, інформаційний інтерес до України зріс у рази й запит на подібні видання так само значно вищий», — зазначила вона.

 

«Ukraїner. Країна зсередини» — книжка за мотивами першого кола масштабної експедиції Украї­ною, яка тривала з літа 2016-го до зими 2018-го року й охопила всі історичні регіони — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. Ініціатор проєкту — Богдан Логвиненко.

 

Передзамовити книжку можна за посиланням. Її вартість — £ 25.00.

 

Нагадаємо, нещодавно відбулася презентація видань «Ukraїner. Країна зсередини 2» та Ukraine from Above.

 

Читайте також: Дорога кличе: 6 книжок, що надихнуть мандрувати Україною

 

Зображення: batsfordbooks.com