Великобританія

Майже половина працівників книжкової галузі Великобританії вважають себе робочим класом

25.02.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Майже половина працівників видавничої галузі Великобританії ідентифікують себе як представників робочого класу, а 78 відсотків з них стверджують, що їхній життєвий бекгрануд негативно впливає на кар’єру. Про це свідчать дані дослідження, яке провело видання The Bookseller.

У опитуванні взяли участь 1167 людей. Робочим класом себе назвали 47 відсотків респондентів. І хоча значна кількість опитаних визнають, що робота у видавничій галузі вважається трудовою сферою середнього класу, вони все ж не відчувають себе його частиною, оскільки працюють переважно для того, «щоби жити» чи «виживати».

 

Також велика кількість опитаних змальовують свою роботу у видавничій індустрії як таку, що змушує їх відчувати соціальну відчуженість, а також не приносить достатніх прибутків та професійного прогресу. Багато працівників галузі живуть у квартирах, які вони винаймають, бо не мають достатньої кількості грошей, щоби придбати власне житло. Таких виявилося 78% серед тих, хто назвав себе робочим класом.

 

Більше подробиць про дослідження The Bookseller читайте на офіційному сайті видання.

 

Як відомо, у Лондоні номінували Книжковий Арсенал як найкращий літературний фестиваль року

 

Раніше ми повідомляли, що, згідно з результатами дослідження, середній дохід українських книжкових перекладачів складає 8 тис. 684 грн на місяць.

 

Читайте також: Джекс Томас: Кількість перекладів англійською зросла на 8% за останні 4 роки