видавці США

Медіахолдинг Publishers Weekly тепер організує найбільшу книжкову виставку США

11.01.2021
Медіахолдинг Publishers Weekly тепер організує найбільшу книжкову виставку США

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Медіахолдинг Publishers Weekly оголосив, що цього року проведе нову книжкову виставку у США – U.S. Book Show. Про це вони повідомили у своєму виданні.

 

Дебютний захід, названий U.S. Book Show, триватиме  26-28 травня. Цільова аудиторія – продавці книг, бібліотекарі, видавці та літературні агенти з усіх країн світу. Програмування буде обмежене п’ятьма годинами на день, щоб полегшити подальші роботи в мережі та вечірки, а також для зручності усіх учасників з різних часових поясів у США та світі.

 

«Publishers Weekly залучає лідерські позиції, бренд та маркетинг до світової галузі, що створить основу для успіху нового ярмарку», – заявив Севін Брайерман, виконавчий директор і видавець PW.

 

 «Подія заповнює порожнечу, що залишилася в книговидавничій галузі США. PW має досвід, 150 років експертизи у книжковій галузі та відданість якості», –  наголосив виконавчий директор.

 

Ярмарок проводитиметься завдяки новій фірмовій цифровій платформі, яка сприятиме онлайн-експонентам, презентаціям і мережевим контактам. На додаток до авторських подій Book Buzz та Galleys to-Grab, спрямованих на бібліотекарів та продавців книг, у виставці буде представлена ​​велика професійна програма, в якій буде обговорюватися стан галузі під час пандемії.

 

Одна з цілею організаторів – зробити подію якомога інклюзивнішою. Ціноутворення буде “розумним» і «низьким», сказав Брайерман, щоб зробити захід якомога доступнішим для якнайширшої кількості професіоналів галузі. Брайерман зазначив, що мета U.S. Book Show – залучити учасників з усього спектру галузі, включаючи «малі й середні видавництва, видавництва університетів, продюсерів, дистриб’юторів, постачальників бібліотечних даних та найбільших гравці»”.

 

Автори, що друкуються у видавництві, матимуть спеціальний трек подій, що відповідатиме їхнім потребам.

 

PW буде випускати спеціальні щоденні випуски, присвячені виставців, що міститиме повний перелік подій, новин, профілів авторів, рекламних можливостей тощо.

 

Як стало відомо у грудні 2020 року, найбільша книжкова виставка США BookExpo через коронавірусну кризу припинила своє існування.