Amazon

На Amazon до Дня книги можна безкоштовно завантажити 10 електронних книжок

20.04.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

До Всесвітнього дня книги та авторського права Amazon виклав у вільний доступ 10 електронних книжок англійською мовою. Про це повідомляє Book Riot.

 

Завантажити видання можна до 24 квітня на сторінці Read The World, попередньо встановивши безкоштовний застосунок Kindle.

 

Зокрема, Amazon пропонує безкоштовно такі книжки:

 

  • You, Me, and the Colors of Life, Noa C. Walker у перекладі Lisa Reinhardt. Це зворушлива сімейна історія про Яніку та Томаса, про силу любові та силу прожити життя, наповнене радістю, незважаючи на усі труднощі.

 

  • At the End of the Matinee, Keiichiro Hirano у перекладі Juliet Winters Carpenter. Фантастична історія кохання Сатоші та Йоко, яких поєднує музика, однак відстань та нерішучість стають перепонами для цих стосунків.

 

  • A Single Swallow, Zhang Ling у перекладі Shelly Bryant. Це епічний та інтимний роман про спустошення війни, прощення, спокуту та стійку силу любові.

 

  • The Strange Journey of Alice Pendelbury, Marc Levy, у перекладі Chris Murray. Це дотепний роман від автора міжнародних бестселерів Марка Леві про несподівану подорож однієї жінки за своєю долею.

 

  • The Broken Circle: A Memoir of Escaping Afghanistan, Enjeela Ahmadi-Miller. Читачам пропонуються емоційні мемуари про виживання сім’ї, розділеної жорстоким та мінливим ландшафтом Афганістану на початку 1980-х.

 

  • The Son and Heir: A Memoir, Alexander Münninghoff, у перекладі Kristen Gehrman. Спогади голландського журналіста про дорослішання серед ексцесів, тріумфів та спустошення Європи після Другої світової війни.

 

  • The King of Warsaw: A Novel, Szczepan Twardoch, у перекладі Sean Gasper Bye. Події книжки відбуваються 1937 року в Польщі, коли боксер та злочинець Якуб намагається дати відсіч нацистській владі.

 

  • Return to the Enchanted Island: A Novel, Johary Ravaloson, у перекладі Allison M. Charette. У цьому романі молодий чоловік досягає повноліття серед міфів про свою острівну країну Мадагаскар.

 

  • Amora: Stories, Natalia Borges Polesso, у перекладі Julia Sanches. Це вишукана збірка новел, що досліджують складність любові між жінками. У Бразилії книжка отримала низку літературних премій 2016 року.

 

  • Some Days, María Wernicke, у перекладі Lawrence Schimel. Від номінантки на премію пам’яті Астрід Ліндгрен звучить зворушлива історія про сім’ю, безпеку та втрати.

Як повідомлялося, в Україні розпочала роботу електронна бібліотека «Librarius – тисячі книжок завжди з тобою». Застосунок вже доступний на iOS та Android.

 

Нагадаємо, Amazon вирішив не продавати книжки, у яких ідентичність ЛГБТК+ подається як психічне захворювання.