журнал

Німецький журнал Slanted присвятив випуск українській культурі

03.05.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Німецький журнал Slanted Magazine, що досліджує культуру дизайну, присвятив новий випуск Україні. Про це повідомили на сайті видання.

Це випуск про життя видатних людей із креативної індустрії України, які намагаються творити, навіть попри складну ситуацію і війну.

 

«Багато представлених робіт і текстів відображають повномасштабну війну, яка триває вже понад два роки. Цей випуск є важливою сучасною капсулою часу і свідченням глибокого впливу дизайну», — зазначається на сайті видання.

 

 

За словами засновника видання Ларса Хармсена, українські дизайнери запропонували присвятити номер Україні під час конференції у Варшаві у 2023 році. На ній зібралися представники дизайн-спільнот, медіа і шкіл із різних країн Європи. Під час дискусії про те, як європейська креативна спільнота може підтримати Україну, Хармсен запитав, чим він особисто може допомогти. У відповідь отримав пропозицію присвятити один із випусків Slanted Україні.

 

Восени 2023 року команда видання звернулася до українських художників, графічних дизайнерів й ілюстраторів із пропозицією поділитися своїми роботами. 

 

До 43-го випуску Slanted увійшли:

 

  • есе;
  • 20 інтерв’ю з представниками української дизайн-індустрії;
  • понад 150 робіт українських митців.

 

 

«Наша редакційна політика — не робити випусків, присвячених місту чи країні, якщо наша фізична присутність там неможлива. Бо суть місця нереально по-справжньому охопити на відстані. Однак, встановлюючи нові й нові звʼязки з українськими креативниками, ми побачили пристрасть між ними, яку можна буквально доторкнутися рукою. Без допомоги української сторони, її внеску цей номер був би неможливим», — прокоментувала випуск команда Slanted.

 

Журнал містить три різні обкладинки з роботами графічного дизайнера Миколи Коваленка, графічної дизайнерки й художниці Даші Подольцевої й ілюстраторки Анни Сарвіри.

 

 

Журнал Slanted виходить у німецькому видавництві Slanted Publishers. Для кожного номера Slanted редакція обирає тему, пов’язану із сучасним мистецтвом, культурою, фотографією, типографією, графічним дизайном тощо. Друкований випуск виходить двічі на рік.

 

Журнал можна придбати за €22 (₴930) на сайті видавництва. 

 

Разом з журналом можна придбати наліпки на підтримку України з обмеженим тиражем з роботами Антона Або, Олега Білого, Юрка Гуцуляка, Стаса Колотова, Миколи Коваленка, Олі Кузовкіної, Даші Подольцевої, Ігоря Ренко, Сергія Сербіна, Марії Шарової й Ліни-Марії Шлапак.

 

 

З кожного продажу €5 передаватимуть німецькій організації допомоги ART HELPS, яка реалізовує проєкти в Україні й допомагає транспортувати видання Slanted Magazine #43 — Ukraine у Київ.

 

Журнал + 10 наліпок можна придбати за €27 (₴1142) на сайті видавництва.

 

Як повідомлялося, редакція французького щотижневого журналу L’Obs присвятила свій номер Україні й запросила українських авторів до написання статей.

 

Читайте також: В Україні виходить збірка поета й дизайнера Миколи Леоновича

 

Світлини: Slanted Magazine