Барак Обама

Обама назвав найцікавіші книжки, які прочитав цього літа

15.08.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Експрезидент США Барак Обама поділився новим списком книжок, які вінпрочитав цього літа. Про це він написав на свої сторінці у Facebook.

«Зараз серпень, тому я хотів повідомити вам про кілька книжок, які я читав цього літа, на випадок, якщо ви шукаєте якісь рекомендації. Для початку ви не можете помилитися, прочитавши чи перечитавши твори Тоні Моррісон. «Кохана, «Пісня Соломона, Найблакитніше око, Сула та всі інші — вони трансцендентні, всі вони. Ви будете раді, що ви їх прочитали», – написав Обама.

 

Серед інших книжок:

 

The Nickel Boys, Колсон Вайтхед: «Книжка про те, як Джим Кроу (один з ініціаторів законів про расову сегрегацію в США) та масові ув’язнення розривали на шматки життя людей й створили проблеми, які й досі позначаються на житті країни».

 

Exhalation, Тед Чанг: «Збірка коротких оповідань, яка змусить задуматися про великі питання та відчути себе людянішим. Найкращий різновид наукової фантастики».

 

Wolf Hall, Хіларі Мантел: «Епічний погляд Хіларі Мантел на прихід до влади Томаса Кромвеля. Книжка з’явилася у 2009 році, але я тоді був трохи зайнятий, тому пропустив її. Добре читається й сьогодні».

 

Men Without Women, Харукі Муракамі: «Книжка вивчає, що відбувається з персонажами без важливих жінок у їхньому житті; це зрушить вас і збентежить, а іноді залишить більше запитань, ніж відповідей».

 

American Spy, Лорен Вілкінсон: «Це набагато більше, ніж просто шпигунський трилер, який поєднує родинні зв’язки та любов до країни».

 

The Shallows Ніколас Карр: «Книжка з’явилася кілька років тому, але її аргументи щодо впливу інтернету на наш мозок, наше життя та наші громади все ще заслуговують на роздуми, і це те, до чого ми можемо сильніше прислухатися у теперішню добу».

 

Lab Girl, Гоуп Джарен: «Прекрасно написаний спогад про життя жінки в науці, про блискучу дружбу та глибину дерев». 

 

Inland, Тея Обрехт: «Книжка щойно вийшла, тому без спойлерів. Але ті з вас, хто чекав наступного роману Обрехт, не розчаруються».

 

How to Read the Air, Діна Менгесту: «Книжка допоможе зрозуміти складність та спокуту в американській історії іммігрантів».

 

Maid, Стефані Ленд: «Це суб’єктивний погляд матері на класове розділення в Америці, опис канату, по якому проходять багато сімей, і нагадування про гідність будь-якої роботи».

 

Нагадаємо, що минулого року Барак Обама перед поїздкою до Південної Африки рекомендував 6 книжок для читання влітку, щоб краще зрозуміти цей континент.

 

Як відомо, одними з найяскравіших популяризаторів дитячих книжок серед перших осіб у США, про що неодноразово сповістили світ усі ЗМІ, є Барак та Мішель Обами.