Маріуполь

Окупанти збираються запустити в Маріуполі пропагандистське ТБ

13.06.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Окупаційна «адміністрація» Маріуполя й місцеві колаборанти хочуть запустити телеканал «Новий Маріуполь». Про це повідомили на сайті міста 0629.com.ua.

 

За даними видання, Андрій Кіор, який називає себе «журналістом» та очільником пресцентру окупаційної «адміністрації», шукає людей, які могли б допомогти йому із запуском каналу. Як повідомляє ЗМІ, на пропозицію погодився зокрема оператор та режисер телеканалу ТВ-7 Артем Дробот. 

 

Назву каналу окупанти вкрали в української громадської організації «Новий Маріуполь», що діяла в місті з 2014 року.

 

Крім того, з окупантами почали співпрацювати режисер монтажу Ілля Оверчук, оператор «Сигма-ТВ» Віктор Зубенко та колаборант Микола Лісогор, який під час окупації Маріуполя у 2014-му році співпрацював з бойовиками та проголошував себе «міністром ЖКХ».

 

Серед інших, на бік окупантів перейшла Ірина Притикіна. До повномасштабного вторгнення вона протягом багатьох років писала для редакцій видань «Приазовський робочий», «Азовський машинобудівник», була фрілансеркою на сайті 0629.com.ua, працювала в пресслужбі Маріупольської міської ради.

 

З Кіором працює й Олексій Лиманський, який  упродовж останніх 20 років намагався стати кореспондентом маріупольських ЗМІ

 

Так звану газету колаборантів, що виходить під брендом видання «Приазовський робочий», робить в Маріуполі редактор газети «Донецк вечерний» Олександр Дмитрієвський. 

 

Нагадаємо, у тимчасово захопленому Енергодарі окупанти запустили пропагандистську радіостанцію. У Мелітополі під брендом місцевої газети російські загарбники друкують агітки.

 

Чільне фото: Правда тут news