благодійність

Пошта любові до ЗСУ: Українські ілюстратори збирають 1 млн на військо за допомогою листівок

10.02.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українські ілюстратори створили благодійну серію листівок «Пошта любові до ЗСУ», щоб зібрати мільйон гривень та придбати дрони для військових.

Проєкт триватиме до 8 березня. Кожну листівку продаватимуть у подвійному екземплярі: одну можна залишити собі, а іншу – відправити військовим.

 

Від продажу листівок планують зібрати мільйон гривень, на який придбають дрони Mavic для бійців. Загалом надрукували 20 тисяч листівок, ціна кожної становитиме 50 гривень.

 

 

Листівки розробляли сім українських ілюстраторів й ілюстраторок: Артем Гусєв, Марія Кінович, Нато Мікеладзе, Віктор Грудаков, Ліза Яблонська-Міхайлусь, Олег Семак й Анна Гаврилюк.

 

Артем Гусєєв

Марія Кінович

Нато Мікеладзе

Віктор Грудаков

Ліза Яблонська-Міхайлусь

Олег Семак

Анна Гаврилюк

 

Листівки можна придбати в магазинах «Техно Їжак» і на сайті компанії. На точках продажу обладнані поштові скриньки, у які можна буде покласти свій лист до ЗСУ.

 

«Мені дуже подобається ідея передавати листівки на передову, щоб люди, які нас боронять, знали, що ми тут всі пам‘ятаємо, завдяки кому та якою ціною живемо свої життя. А також тішуся, що зібрані з продажів кошти підуть на корисну справу», — розповіла Ліза Яблонська-Міхайлусь.

 

Нагадаємо, 7 українських ілюстраторів та ілюстраторок артоб’єднання ВМІЮ виставили на аукціон свої роботи, аби передати кошти на потреби волонтерського штабу «Зграя».

 

Читайте також: Ми і плакали, й сміялися: як ілюстратори реагують на війну

 

Джерело: The Village