книжкові ярмарки

Празький книжковий ярмарок перенесли на осінь

19.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міжнародний книжковий ярмарок «Світ книги», що проводять у Празі, через епідемію коронавірусу перенесли на жовтень. Про це повідомляє чеське видання iDNES.

 

Як повідомили організатори, Празький ярмарок відбудеться 8 – 11 жовтня.

 

Книжкову ж премію Magnesia Litera таки планують вручити 7 квітня, проте лише за участі номінантів, без залучення гостей.

 

Заплановане читання номінованих авторів, яке мало пройти у бібліотеці Вацлава Гавела, на жаль, не відбудеться. Натомість читання організують в онлайні. Відео будуть розміщені на Facebook-сторінці премії.

 

Організатори Великого книжкового четверга (Velkého knižního čtvrtka), який мали провести 19 березня в Музеї декоративних мистецтв, теж переносять подію в онлайн. Трансляцію дискусії за участі чеських письменників можна буде побачити сьогодні, о 17:00 у соцмережах.

 

Водночас заплановані на березень візити іноземних авторів, у зв’язку із епідемією, скасовуються. Чи будуть відмінені квітневі візити закордонних письменників поки що невідомо.

 

Раніше ми повідомляли, що через епідемію коронавірусу скасували ярмарки у ЛондоніПарижі, БолоньїЛейпцигу та Мадриді. Туринський книжковий ярмарок ж перенесли на невизначений термін.

 

Читайте також, як пройшов Празький книжковий ярмарок «Світ книги» у 2018 році – вперше з українською програмою.