Іспанія

Мадридський книжковий ярмарок перенесли через коронавірус на осінь

16.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Мадридський книжковий ярмарок, одну з найвадливіших книжкових подій Іспанії, відклали до осені через запровадження в країні карантину. Про це повідомляє офіційний сайт події.

Організатори планували провести Мадридський книжковий ярмарок з 29 травня по 14 червня у парку Ель-Ретіро. Тепер його проведуть з 2 по 18 жовтня. Почесним гостем події має стати Колумбія.

 

За словами організаторів, минулого року ярмарок відвідали понад два мільйони людей, а видавці продали 550 мільйонів книжок. Для Мадридського ярмарку це був новий рекорд.

 

В Іспанії зафіксовані більш ніж 6000 інфікованих коронавірусом. Влада запровадила радикальні заходи, щоби спинити поширення епідемії. Іспанцям заборонено залишати свої будинки, за винятком: походів на роботу; для купівлі їжі або предметів першої необхідності; відвідин лікарні; необхідності піклування за людей похилого віку та неповнолітніх, які перебувають під їх опікою. У всіх перерахованих випадках іспанцям дозволено залишати свої будинки лише поодинці.

 

Як відомо, у лютому Болонський ярмарок дитячої літератури теж змінив дати проведення через надзвичайну ситуацію із коронавірусом, але згодом, після запровадження загального карантину в Італії, його скасували.

 

Раніше ми повідомляли, що через коронавірус скасували проведення книжкових ярмарків у ЛондоніПарижі та Лейпцигу.

 

Читайте також: Лейпциг вдома і перечитування «Чуми»: як коронавірус впливає на книжкову сферу