Андрій Курков

Роман «Сірі бджоли» Куркова видадуть в Італії

13.08.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Роман Андрія Куркова «Сірі бджоли»  (“Api grigie”) наприкінці вересня видадуть в італійському видавництві Keller. Про це письменник повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Вихід роману присвячений літературному фестивалю pordenonelegge 2023, на якому 13 вересня й відбудеться презентація книжки. Вихід «Сірих бджіл» запланований на 30 вересня.

 

«Остання книжка Андрія Куркова, — це роман про війну, про яку мало хто знав, доки події лютого 2022 року не повернули її в центр уваги. Але “Сірі бджоли” — це не роман про війну або, якщо це й так, то це як класика, як-от “Бравий солдат Швейк”, яка допомагає нам краще зрозуміти світ. Це роман, сповнений атмосфери та мудрості, який змушує читача сповільнитися, нагадуючи про найважливіше», — ідеться в анотації до події.

 

Події роману відбуваються у сірій зоні десь на Сході України. Двоє пенсіонерів стають останніми мешканцями села: проукраїнський бджоляр Сергійович та його опонент Пашка. Вирішивши врятувати вулики від війни, Сергійович вирушить у подорож країною, щоб знайти тихе місце, а заразом і свій власний внутрішній спокій.

 

Вартість книжки — 19 євро (771 грн).

 

 

Нагадаємо, раніше роман «Сірі бджоли» здобув перемогу в номінації «Романи» Квебекської премії книготорговців та став переможцем американської Національної премії гуртка книжкових критиків.

 

Чільне фото: ilpiccolo.gelocal.it