ЗМІ

Секретар РНБО: Хто сказав, що канали Порошенка закривають?

15.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов повідомив, що телеканали «Еспресо», «Прямий» та «5 канал» не закривають. Про це ідеться в його інтерв’ю BBC.

 

Данілов зазначив: «Хто сказав, що канали Порошенка закривають, скажіть, будь ласка?… Дивіться в Youtube, дивіться на супутнику. Порошенко як людина заможна може собі дозволити їх утримувати, сплачувати тощо. Я хотів би спокійно до цього відноситися».

 

Секретар РНБО наголосив, що існує рішення РНБО, де йдеться про обов’язкову участь національних каналів у національному марафоні. Він додав, що заяви Еспресо, Прямого та 5 каналів про те, що їм відмовили щодо участі, не можуть бути правдою.

 

«Такого не може бути, щоб когось не взяли, по-перше. По-друге, цим займається відповідна інституція. Я хочу, щоб ми з вами звикли до того, що кожна інституція має займатися своїми справами. Якщо вони будуть якісно ними займатися, то у нас все стане набагато краще і набагато швидше», — повідомив Данілов.

 

Також він  нагадав про те, «який був ґвалт, коли закривали канали Медведчука».

 

Нагадаємо, 4 квітня концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення вимкнув українські телеканали «Еспресо», «Прямий» та «5 канал» із цифрового етеру

 

Неформальне об’єднання українських медіа, що відстоює дотримання журналістських стандартів у ЗМІ «Медіарух» та Комісія з журналістської етики закликали президента відновити мовлення каналів, а представники української наукової та культурної інтелігенції підписали листа до урядових установ з тією ж вимогою. 

 

Чільне фото: пресслужба РНБО