освіта

Шкарлет розповів, скільки внутрішньо переміщених дітей продовжують навчання у школах України

25.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У 12 тисячах шкіл України продовжується освітній процес, що становить майже 90% від усіх навчальних закладів, які працювали до повномасштабного вторгнення росії. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час брифінгу в медіацентрі «Україна». 

 

За його словами, окупанти зруйнували близько тисячі українських шкіл, а понад 450 перебувають на тимчасово окупованій території. Внаслідок цього 81 тисяча школярів, які були змушені покинути свої домівки, продовжили навчання в інших регіонах.

 

«Дитина, яка приїхала з Донецької, Луганської чи інших областей, може за бажанням одного з батьків долучитися до навчального процесу в будь-якій школі», — зазначив Шкарлет.

 

Міністр додав, що українські діти також можуть продовжувати навчання за кордоном зі своїми вчителями або онлайн. Велику перевагу мають приватні онлайн-школи, які надали українським дітям можливість відвідувати уроки по всьому світу безкоштовно.

 

Крім того, попри російську агресію, в Україні продовжують працювати 2,5 тисячі дитячих садків з елементами дистанційного навчання.

 

«Це дуже важливий внесок в економіку, адже функціонування закладів дошкільної освіти дозволяє батькам працювати та платити податки»,— наголосив міністр освіти.

 

Нагадаємо, в Україні розробили рекомендації щодо навчання внутрішньо переміщених дітей.

 

Як відомо, від початку повномасштабного вторгнення окупанти завдали збитків понад тисячі закладів освіти на понад 5 мільярдів доларів.

 

Читайте також: Для культурних діячів і освітян: допомога і працевлаштування за кордоном

 

Чільне фото: Міністерство освіти і  науки України