підтримка

Стівен Кінг порадив своїм фанам послухати пісню про захисників України

12.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Культовий американський письменник Стівен Кінг укотре підтримав Україну та порадив послухати пісню української співачки Lama «Не кажу прощай». Кліп на пісню він поширив у своєму Twitter. 

 

«Послухайте для задоволення, у той час, як Україна чинить опір», – написав король жахів. 

 

Співачка Lama вже відреагувала на таку підтримку Кінга і написала у своєму Instagram, що не даремно перечитала всі книжки письменника.

 

Як відомо, композиція «Не кажу прощай» присвячена українським захисникам та захисницям. Крім цього, днями співачка презентувала нову пісню про боротьбу українського народу «Сильні люди».

 

Також шанувальники творчості Кінга влаштували флешмоб. Кожен у коментарях почав публікувати посилання на інші українські пісні, серед яких «Вільні люди» гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ», «Знаєш, як болить» Lama, «Гаряча і гірка» Таліти Кум та інші.

 

Письменник не вперше висловив свою підтримку Україні. Нагадаємо, раніше письменник виклав своє фото у футболці з написом «I stand with Ukraine» («Я стою з Україною»), а також заявив, що не продовжуватиме книжкові контакти з росією. 

 

Як повідомлялося,  Кінг також закликав підтримати Україну попри можливі негативні наслідки, бо «це правильно», а також зазначив, що владімір путін зробив велику помилку, забувши, що більше не має справу з Дональдом Трампом.

 

Зазначимо, що у 2018 році Стівен Кінг закликав звільнити українського режисера Олега Сенцова, якого незаконно ув’язнили в Росії.