Vivat

Суд призначив перше засідання за апеляцією у справі Медведчука проти Vivat

19.12.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Перше засідання по апеляції в справі щодо книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» призначили на 21 січня 2021 року. Про це повідомила речниця Київського апеляційного суду Тетяна Геведзе.

«Розгляд апеляційної скарги на рішення Дарницького районного суду міста Києва від 19 жовтня призначено на 21 січня 2021 року, 14:00», – зазначила Геведзе.

 

Як відомо, Дарницький районний суд міста Києва заборонив розповсюдження книжки Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» до усунення з неї інформації, що порушує право Медведчука на повагу до честі та гідності. За годину після озвучення рішення суду «Справу Василя Стуса» розкупили. Це сталося вже вдруге. У липні, на тлі суду, читачі так само масово купували книжку.

 

Віктор Медведчук подав до суду позов з вимогою заборонити продаж книжки «Справа Василя Стуса» у серпні 2019 року. Перше засідання у цій справі відбулося у Дарницькому суді 2 жовтня 2019 року.

 

Генеральна директорка видавництва Viva Юлія Орлова вважає, що позов Медведчука був спробою тиску на свободу слова і друку.

 
Встигніть купити книжку Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса»:
 


 

Читайте також: «Я відмовляюсь від адвоката Медведчука»: що ховає в собі книжка про Стуса