* ESC - закрити вікно пошуку
соцмережі
Twitter видалив понад 50 тис. неправдивих дописів про війну в Україні
17.03.2022Соцмережа Twitter видалила або позначила як недостовірні понад 50 тисяч дописів, що містили неправдиву інформацію щодо війни рф проти України. Про це у своєму блозі написала віцепрезидентка із публічної політики Twitter Шинейд МакСвіні.
«Як і багато хто в усьому світі, ми стурбовані та глибоко засмучені вторгненням Росії в Україну та гуманітарною кризою, що там розгортається. Нашим головним пріоритетом є сприяти безпеці людей під час роботи та поза ним, і наші команди старанно працюють над цим», – йдеться у повідомленні.
Як зазначила МакСвіні, неправдиві твіти містили, зокрема, старі ролики, що видавали за нібито зняті в Україні.
«Згідно з нашою політикою щодо штучно створених і спеціально оброблених медіафайлів ми позначили або видалили понад 50 000 зразків контенту», — повідомила МакСвіні.
Крім того, з початку війни в Україні Twitter видалив понад 75 тисяч профілів, що містили спам та маніпуляції.
Також соцмережа почала додавати позначки для багатьох профілів державних ЗМІ з Білорусі, і планує зробити це для державних організацій в Україні.
«Ми додаємо відповідні позначки до урядових профілів, що відповідають визначеним критеріям, щоб забезпечити додатковий контекст. Цього тижня ми плануємо забезпечити позначки урядових профілів для організацій України», — додала віцепрезидентка компанії.
Також компанія продовжує залучати й підтримувати гуманітарні організації: кошти, отримані в результаті збору пожертв серед працівників Twitter, передали офіційним організаціям, які безпосередньо підтримують українських біженців, доповнюють усі пожертви та надають безпосередню допомогу партнерським організаціям.
Як повідомлялося раніше, соцмережа Facebook змінила правила й забороняє бажати смерті очільникам держав, зокрема російському президенту путіну і самопроголошеному президенту Білорусі Лукашенку.
Нагадаємо, що раніше соцмережі Facebook та Instagram, що належать корпорації Meta, дозволили прояв ненависті до російських окупантів.
Крім того, Роскомнагляд заблокував у росії доступ до соціальних мереж Facebook і Twitter. Через «екстремістську діяльність» у рф заборонили й Instagram.
This publication is sponsored by the Chytomo’s Patreon community
«Читомо» — це професійне медіа про книжки і книговидання в Україні та світі. Ми залишаємось незалежними лише завдяки коштам наших донаторів. Допоможіть нам розвиватися і ставати ще кращими!
Підтримати проєкт
що більше читаєш – то ширші можливості